Relaks i odprężenie

Terapia manualna znana jest od setek lat. Przynosi ukojenie i relaksację, ale wpływa także na ogólną poprawę samopoczucia oraz kondycji.

W naszej ofercie znajdziesz masaże o charakterze relaksacyjnym, pielęgnacyjnym oraz prozdrowotne. Wszystkie wykonywane są przez doświadczony personel, z którym możesz skonsultować swoje aktualne potrzeby.

Proponujemy masaże pleców oraz innych – wymagających tego – części ciała.

Nasza oferta masażu:

Masaż hawajski lomi lomi

w dosłownym tłumaczeniu „ dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Masaż relaksująco-odprężający. Wpływa pozytywnie na przemianę materii i krążenie krwi, pomaga zredukować tkankę tłuszczową, poprawia ruchliwość i elastyczność stawów, powoduje wzrost energii.

99,00pln /60minut

129,00pln /90minut

Masaż relaksacyjny

pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi.

99,00pln/60minut

129,00pln/90minut

Masaż bańką chińską

wykorzystuje się do zwalczania cellulitu, rozstępów oraz zmniejszenia napięcia mięśniowego, które niesie za sobą wiele dolegliwości bólowych. Czas wykonywania (jednej partii) 30minut w zależności od indywidualnych potrzeb.

brzuch – 49,00 pln

pośladki + uda – 69,00 pln

brzuch, pośladki, uda – 99,00 pln

Masaż twarzy rewitalizujący na ampułce

dobroczynny masaż o wielokierunkowym działaniu. Masaż ten działa odżywczo i dotleniająco, poprawia krążenie krwi i limfy, ujędrnia skórę i spowalnia procesy starzenia.

99,00pln/60minut