Dla firm

MAMY WŁASNE BOISKO WIELOFUNKCYJNE

DO: TENISA, KOSZYKÓWKI, SIATKÓWKI , PIŁKI NOŻNEJ – dla naszych klientów w cenie pobytu GRATIS

Imprezy Integracyjne

Zgrany zespół pracowników to klucz do sukcesu. Wiemy jak fantastycznie jest pracować z ludźmi którzy doskonale się rozumieją, szanują nawzajem i mogą na sobie polegać.

Wspólna zabawa, wykonywanie ekstremalnych zadań, rozwiązywanie problemów niesłychanie scala zespół. Spraw, aby twoi współpracownicy przestali być dla siebie zupełnie obcy.

Więcej informacji>>

Konferencje

Konferencja, sympozjum czy kongres to wysokiej rangi wydarzenia, które wymagają profesjonalnego przygotowania w zakresie planowania, realizowania i koordynacji wszystkich działań.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i organizacji konferencji.

Więcej informacji>>

Szkolenia

Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników szkolenia prowadzone przez profesjonalnego trenera biznesu. Zapewnimy Ci pyszne dania w przerwach a także zorganizujemy wolny czas uczestnikom szkolenia.

Więcej informacji>>

 

Bankiety firmowe

Oferta organizacji bankietów skierowana jest przede wszystkim do firm i instytucji. Pomożemy Państwu zorganizować imprezy dla pracowników, klientów oraz partnerów handlowych.

Więcej informacji>>

 

Pikniki rodzinne

Rodzinne pikniki firmowe to sposób na wykreowania wizerunku firmy przyjaznej pracownikom oraz ich rodzinom. Proponujemy atrakcje, które zaangażują we wspólną zabawę zarówno dorosłych jak i dzieci.

Więcej informacji>>